3D çizim yaptırmanın sağladığı avantajların bir kısmı aşağıda listelenmiştir.
  • 3D çizim olarak mutfak çizim, banyo çizim, dolap çizim, ray-dolap çizim, tv ünitesi çizim, yatak odası çizim , ofis çizim, çocuk odası çizim  üretimi yapılacak olan bu ürünlerin yerleşim planının daha iyi anlaşılmasını sağlar. Bu, ürünler de hangi modül ve ünitelerin, cihazların ve diğer ekipmanların nereye yerleştirileceği hakkında daha iyi bir fikir edinmenizi sağlayarak oluşabilecek hataların müşteriye sunum öncesinden ortadan kaldırılması sağlar.
  • 3D mobilya çizimleri, mutfak, banyo, dolap vb. ürünlerin üretim öncesinde ki müşteriye proje sunum aşamasında daha gerçekçi bir şekilde görselleştirilmesine olanak tanır ve üretilecek olan ürünle ilgili fikirleri ve seçenekleri daha iyi anlayarak müşterilerle daha iyi bir iletişim kurmanızı sağlar.
  • 3D çizimler, mutfak, banyo ve dolaplarda kullanılacak renk ve malzeme seçiminde daha iyi bir fikir edinmenizi sağlar. Bu, müşterilerin ürünün nasıl görüneceğini daha iyi anlamalarını ve daha iyi kararlar vermelerini ve projenin alınması noktasında büyük avantaj sağlar.
  • 3D çizimler mutfak, banyo, dolap vb, mobilyalarının ve diğer ekipmanların imalat aşamasında kullanılabilir. Bu, imalat sırasında hataların ve sorunların tespit edilmesini kolaylaştırır ve ürünlerin daha doğru bir şekilde imal edilmesini sağlar.

 

 3D çizim talebi öncesinde yapılması gerekenler aşağıda açıklanmıştır.

   3D çizimi yaptırılacak olan mutfak dolabı, banyo dolabı, dolap, ray-dolap, portmanto, vestiyer, çocuk odası, ofis, yatak odası, tv ünitesi, özel dekorasyon projelerinde yapılacak ürünlerin 3D çizim taleplerinin oluşturulması sürecinin öncesinde projenin doğru ve etkin ve planlanan sürede hedeflenen proje maliyeti ile sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi için karakalem modül yerleşim planı modül ölçü çalışması ve ürünlerin montajının yapılacağı alanın kuş bakışı krokisinin yukarıda örnek proje için resimlerde görüldüğü şekilde hazırlanarak tarafımıza Çizimofisi markası iletişim kanallarından whatsapp, ofise gönder butonu, mail yoluyla gönderilmesi gerekmektedir.

Önemli Not:  3D çizim talebi için  yukarıda verilmesi gereken bilgilerin özenle eklenmesi gerekmektedir. Teslimat süresi çizim ve render süresini kapsamaktadır, dışında kalan süreler ve teknik problemlerden kaynaklanan zaman kayıplarından dolayı Çizimofisi markası sorumlu değildir.

Karakalem modül yerleşim çalışması ve ürünlerin montajının yapılacağı alanın kuş bakışı krokisi ile sipariş kanallarından talep edilen 3D çizim hizmeti proje detayları incelenerek ön görüşme ile proje fiyat onayı alınarak ödeme sonrasında proje detayları alınarak proje işlem sırasına alınmaktadır. Proje verilerine göre yapılan çalışma iki aşamalı olarak müşteri onayına sunularak render için onay alınır. 

Render onayı alınan projenin render işlemi son teknolojiye sahip bilgisayarlarda tamamlanarak başta mutabık kalınan sürede Çizimofisi markası tarafından garanti edilen standart olan HD kalitede 4K çözünürlükteki görüntüleme cihazlarında kalite kontrolden talep edilen teslim kanallarından olan whatsapp, mail yoluyla teslim edilmektedir.

3D Banyo dolabı çizim talebi öncesinde yapılması gereken karakalem modül yerleşim planı ve ürün ölçü bilgilerinin bulunduğu örnek çalışma.

3D Elbise dolabı çizim talebi öncesinde yapılması gereken karakalem modül iç, dış yerleşim planı ve ürün ölçü bilgilerinin bulunduğu örnek karakalem çalışma.

3D Portmanto çizim talebi öncesinde yapılması gereken karakalem modül iç, dış yerleşim planı ve ürün ölçü bilgilerinin bulunduğu örnek karakalem çalışma.

3D Tv Ünitesi çizim talebi öncesinde yapılması gereken karakalem modül  yerleşim planı ve ürün ölçü bilgilerinin bulunduğu örnek karakalem çalışma.

3D Ofis çizim talebi öncesinde yapılması gereken karakalem modül  yerleşim planı, kuş bakışı  kroki ve ürün ölçü bilgilerinin bulunduğu örnek karakalem çalışma.

3D Yatak odası çizim talebi öncesinde yapılması gereken karakalem modül  yerleşim planı ve ürün ölçü bilgilerinin bulunduğu örnek karakalem çalışma.