Sıkça Sorulan Sorular

Zorunlu alanları doldurmadan forumu tamamlayabilir miyiz?  

Hayır, tamamlamanıza izin vermez. Zorunlu alanları dikkatli ve doğru bir şekilde doldurmanızı önemle rica ediyoruz. Size ulaşmamızı kolaylaştırmak adına lütfen dikkat ediniz.    

Ofise Gönder formu hangi hizmetleri kapsamaktadır?

Ofise gönder butonu 3d çizim, 3d tasarım, 3d render, 2d çizim, 2d tasarım  hizmetlerini kapsamaktadır. Adeko 22 Demo ve satın alma taleplerinizi Adeko 22 menüsü içerisinde bulunan Demo ve Satın Alma Talebi  butonu üzerine tıklayarak açılan formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Eğitim hizmetleri için hizmetler menüsü içerisinde bulunan ilgili eğitim içerisinde bulunan eğitim talebi gönder butonu üzerine tıklayarak açılan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.   

Müşteri seçeneği neden zorunlu?

Firmalara ve bireysel müşterilere verilen hizmetler farklılıklar gösterebilmektedir.

Telefon numarası eklemek neden zorunlu?  

Günümüz çağında posta (mail) yoluyla iletişim sağlanmaktadır. Fakat telefonla direkt sesli bir şekilde ulaşmayı daha uygun ve samimi buluyoruz.  

E-Posta eklemek neden zorunlu?  

Render ürün görsellerinin kalitesinde yaşanması olası kayıpları önlemek amacıyla e-posta adresinizi yazmanız gerekmektedir.  

Formu tamamladım, hizmeti ne zaman teslim alırım?  

Bilgileriniz elimize ulaştıktan sonra inceleme sırasına alınarak, hizmetler menüsü içerisinde yazılı olarak belirtmiş olduğumuz  3D Çizim, 3D Tasarım, 3D Render  süreçleri yazılı olduğu gibi sırasıyla işleme konulmaktadır.  Proje teslimi mail yoluyla, Whatsapp üzerinden veya her iki seçenekle de ve Pdf dosyası olarak ta dilerseniz  gerçekleşmektedir.