• 2018 - Markalaşma ve Lisans

  Çizimofisi, markasının logo, isim, slogan tasarım çalışması tamamlanarak, Türk Patent Enstitüsüne marka tescil başvurusunda bulunularak İsim ve Logo tescil ettirilmiştir. Mutfak, Banyo, Ray Dolap, İç dekorasyon sektörlerinin mutfak çizim, banyo çizim, dolap çizim, yatak odası çizim, ofis çizim, mutfak tasarım, banyo tasarım, Ray dolap tasarım, yatak odası tasarım, ofis tasarım, ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak ticari yazılımlar fizibilite çalışmaları yapılarak alınmıştır. Web sayfası tasarım işlemleri tamamlanarak yayın hayatına başlamıştır. İş ortakları olarak kendi alanının en önde gelen yurt dışı ve yurt içi firmalarıyla görüşmeler yapılarak yazılı izinler alınmıştır.
 • 2017 - Fikrin Doğuşu

  Sektörde toplam on üç yıl profesyonel çalışma süreleri sonunda elde edilen tecrübeler, deneyimler birikimler hizmet sektöründe kendi alanında yenilikçi özgün ve bulundurduğu haklar ve değerler bakımından Türkiye, de tek olan online 3D çizim ve 3D tasarım hizmeti vermeyi hedefleyen Çizimofisi ismi ile girişim markası kurma çalışması noktasında karar alınmıştır.
 • 2016 - Sektörel İnceleme

  3D çizim, 3D Tasarım, 2D çizim, 2D Tasarım alanında özellikle , Mutfak Banyo, Dolap, Ray dolap, Yatak odası, Portmanto, Tv Ünitesi, Bebek Odası, Çocuk Odası, Genç odası, Ofis mobilyası, ve bu ürünlerinin kullanıldığı iç mekanları tasarlayan alanında sektörün önde gelen yurtdışı ve yurt içi firmaları hassas bir şekilde incelenmeye alınarak sektörün trendleri ve müşteri beklentileri farklı tasarımcıların gözünden detaylı olarak incelenmiştir.
 • 2014 - Kurs & Sertifikasyon

  3D çizim, 3d tasarım, 2D çizim, 2D tasarım alanında dünyanın en önde gelen çizim, tasarım programlarından olan Autocad, Solidwörks, 3DS Stüdio Max programlarının eğitimleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı düzenlenen kurumlarda eğitimlere katılarak süreçler tamamlanmış ve kurs sonlarında üstün başarı ile sınavlar geçilerek bakanlık onaylı sertifikalar alınmıştır. Alınan eğitimlerle 3D çizim, 3d tasarım, 2D çizim, 2D tasarım çalışmaları yapılarak sektöre adım atılmıştır.
 • 2011 - Lisans Eğitimi

  Endüstri Meslek Lisesi Mobilya ve Dekorasyon Bölümünde başlayan yolculuk Karadeniz Teknik Üniversitesinde ön lisans eğitiminin üstün başarı ile tamamlanmasının ardından elde edilen tecrübeler, birikimleri daha ileri noktaya taşımak için Karadeniz Teknik Üniversitesinde mühendislik fakültesinde lisans eğitimi alınmıştır. Alınan eğitimle malzeme bilgisi, mobilya endüstrisi, yöneticilik, üretim, tasarım konularında deneyim ileri seviye ulaştırılmıştır.